Po raz pierwszy w “Radio dla Ciebie” – wywiad u Łukasza Rydzewskiego

By 30 marca 2019Media

Lukas Drozdowicz, polski kierowca wyścigowy, w rozmowie z RDC opowiedział o życiu i wyścigach w Tajlandii, starcie w biało-czerwonych barwach na stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości i radiowej pasji. Zaczynał od wyścigów „maluchem”, teraz zasiada za kierownicą Mitsubishi. […] 

Pełna treść wywiadu na stronie RDC – (https://www.rdc.pl/informacje/do-tajlandii-trafilem-z-jedna-walizka-l-drozdowicz-o-wyscigach-i-radiowej-pasji/) Na dole strony znajduje się nagranie do odsłuchania.

Wywiad przeprowadzony przez Łukasza Rydzewskiego w dniu 29 marca 2019 roku. Drugie wystąpienie w mediach po powrocie do Polski. Rozmowa dotyczyła zarówno ogólnych planów na najbliższą przyszłość w wyścigach samochodowych, a także nawiązywała do zrealizowanego projektu udziału w wyścigu w biało-czerwonych barwach. Wspomnienie o pierwszych startach Fiatem 126p w rajdach dla kierowców amatorów w Polsce oraz charakterystyce narodowych wyścigów samochodowych w Tajlandii. Pojawił się także aktualny temat  nagrywania podkastów oraz pracy z mikrofonem. Pełny wywiad na stronie internetowej RDC, a w weekend na antenie radia można usłyszeć jego wybrane fragmenty.

About lukas

Leave a Reply