Hejter Marcin Słobodzian – odpowiadam na zarzuty Mistrza Polski

By | PolakPotrafi | No Comments

Wszystkich, którzy byli ciekawi mojej reakcji na zarzuty Marcina Słobodziana (Mistrza Polski w klasie Open N) zapraszam do obejrzenia poniższego filmu. Zarzuty absurdalne, ale niestety słowa pana Słobodziana były szeroko rozpowszechniane w środowisku polskiego sportu samochodowego i ktoś, kto nie zna sprawy mógł odnieść mylne wrażenie i źle ocenić sytuację. W internecie każdy może napisać co chce, a ocena wartości merytorycznej należy do odbiorcy.

 

 

Pan Marcin Słobodzian dość szybko zareagował na mój film, jednak zamiast rzeczowej odpowiedzi i wskazania źródeł o które poprosiłem napisał tylko komentarz pod filmem (dla ułatwienia wklejam poniżej).

 

 

Pełna treść komentarza pana Marcina Słobodziana, który został przez niego napisany i opublikowany na jednej z grup:

 

“miałem ci odpuścić i zostawić tę farsę dla innych, ale skoro już odpisałeś… Zbudowałeś swoją “popularność” na fałszywym i kłamliwym opisywaniu swojej osoby. Wmawiasz wszystkim na portalach, telewizji i gdzie się tylko da kim ty to nie jesteś w Tajlandii, zmierzasz po sukcesy, bijesz się o podia i wygrywasz wyścigi w znanych seriach wyścigowych. W dzisiejszych czasach łatwo oszukiwać w ten sposób tysiące ludzi, którzy na temacie się nie znają i powiedzą “o Polak wygrywa za granicą z lokalnymi zawodnikami i to tak wszystko sam, bez wsparcia”. Jednak problem zaczyna się kiedy trafiasz na ludzi, którzy siedzą w temacie i tak właśnie dla mnie temat zaczął bardzo śmierdzieć. Prawda jest taka, że w poważnych zawodach nic nigdy nie wygrałeś, a nawet w nich nie startujesz. Gdy jedziesz safety car-em przed grupą zawodników startujących w wyścigu nigdy nie będzie oznaczać, że prowadzisz w wyścigu. A tak to właśnie promujesz, wykorzystując zdjęcia z tego auta, ze swoim nazwiskiem bez numerów startowych. Dziwne też, że na zdjęciu gdzie chwalisz się tym co masz ze świata rajdowo/wyścigowego są tylko puchary z czasów naszych KJS-ów – ale przecież naród kupi to jako stos pucharów wyścigowego mistrza 😉 Dla mnie szczytem chamstwa jest rzekome potwierdzenie Twoich “osiągnięć” przez cytaty z mediów na profilu akcji, które sam wyprosiłeś, żeby wrzuciły wymyślone info na Twój temat. swidnica24.pl | 2018-07-07
Z każdym startem powiększa się grono fanów pierwszego, polskiego kierowcy wygrywającego narodowe serie wyścigów samochodowych Tajlandii. – kłamstwo
rallypl.com | 2018-06-04
Pierwszy polski kierowca wygrywający narodowe serie wyścigów samochodowych Tajlandii – kłamstwo
sportowefakty.wp.pl | 2018-05-24
Polski kierowca, który wygrywa narodowe serie wyścigów samochodowych Tajlandii – kłamstwo
Od samego początku moją uwagę, że unikasz jak ognia tematu wyników sportowych, do tego edytujesz i usuwasz komentarze i walczysz, żeby wizja ciebie jako utytułowanego kierowcy wyścigowego ciągle oślepiała ludzi, gdzie tylko się da. Widzisz, problem polega na tym, że prawdziwy kierowca jest dumny ze swoich wyników i sukcesów. Pamięta je i i w formie elektronicznej czy w papierowym wydruku z wyścigu może do tego wrócić. Ty nie masz nic, bo NIC W TYM SPORCIE NIE OSIĄGNĄŁEŚ i nie zapowiada się, żebyś osiągnął, bo zamiast pracy na treningach spędzasz czas na budowaniu fałszywej tożsamości. Nie próbuj nawet ratować się tłumaczeniem, że sam nie pisałeś o wygranych w znaczących seriach. Wystarczy obejrzeć żałosny wywiad w telewizji śniadaniowej, który wyprosiłeś. Każdy może zobaczyć na kogo tam wyglądasz, a kim jesteś w rzeczywistości. Trzeba ci przyznać, że pięknie wykreowałeś ten sztuczny wizerunek, zdobyłeś liczne grono wirtualnych znajomych ze świata motorsportu, żeby podbudować wiarygodność. Dla przełożenia na nasz rajdowy świat ta historia wygląda tak: Gość, który przejechał parę razy rajd jako samochód funkcyjny, ale nic nigdy nie wygrał, nagle chodzi po mediach i mówi jaki to nie jest mistrz, ile to nie wygrał – ogólnie w WRC mogą już szykować miejsce. Niech ludzie dadzą mu tylko pieniądze na start w R5 i on będzie dalej wygrywał w krajowych i międzynarodowych zawodach. Prawda jednak zawsze będzie taka sama – jesteś oszustem i naciągaczem, który przy pełnej świadomości zaplanował i wykonał plan oszukania polaków, aby dali pieniądza na twoją zabawę. Weź teraz te uciułane pieniążki i zniknij z tego kraju – tak będzie dla wszystkich lepiej.”